Павлоградці просять надати статус архітектурної спадщини старим будівлям

Сьогодні, 23 жовтня, один з мешканців Павлограда оприлюднив нову петицію, в якій просить відновити та націоналізувати старі споруди міста.Крім того, небайдужий клопоче про надання деяким будівлям статусу архітектурної спадщини.

Автором петиції є Денис Ноздровський. Він зазначив три пропозиції, однією з яких є створення бюро туристичної привабливості міста.

Друге, про що клопоче павлоградець - це націоналізація та надання статусу архітектурної спадщини деяким будівлям. На думку чоловіка, такого статусу заслуговує "Млин" на перехресті вул. Центральної та Степового фронту, а також на перехресті вул. Центральної та вул. Шевченка.

Крім того, небайдужий вважає, що вищезазначені споруди підлягають відновленню, відповідно до статусу архітектурної спадщини.

Наприкінці петиції автор закликає про цільове використання старих будівель з повагою до архітектурної спадщини, а також вважає за необхідне забезпечити до них вільний вхід.

Покипетиція не зібрала жодного голосу із 500 необхідних. До кінця збору підписів залишилось 90 дні.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов