5632.com.ua

У Павлограді під виглядом сімейних лікарів орудують шахраї

Шахраї представляються сімейними лікарями та медсестрами й пропонують пенсіонерам придбати медичне обладнання. В підсумку потерпілі виявляються ні з чим, оскільки шахраї виносять з квартири гроші або коштовності.

Про це розповіла головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Павлограда Олена Дуднікова, повідомляє радіо "Самара".

«Випадки шахрайства зафіксовані в районі селища ПЗТО, де розташовані амбулаторії №7 та 8. Шахраї представляються сімейними медсестрами або лікарями й пропонують апаратуру. Це можуть бути глюкометри, тонометри, різні масажери. Будьте пильні, щоб шахраї не проникли до вас у квартиру. Павлоградські медики ніякої апаратури не продають і не носять її по домівках», - розповіла Олена Дуднікова.

Вона додала, що шахраї пропонують, під будь-яким приводом, придбати медичне обладнання. А якщо пенсіонери кажуть, що немає грошей це купити, то шахраї приходять в наступній раз. І вже групою.

Від імені Центру первинної медико-санітарної допомоги Павлограда в правоохоронні органи направлено заяву про шахрайські дії. Тепер особи зловмисників встановлюватимуть поліцейські.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать