Тернівських дітлахів навчали дбайливому ставленню до природи

Минулого тижня в Тернівській загальноосвітній школі №6 було проведено два інформаційно-просвітницьких уроків під гаслом «Збирай роздільно – живи доцільно», метою яких ознайомлення дітей із роздільним збором відходів та підвищення рівня екологічної свідомості юних тернівчан.

Про це повідомляє прес-служба Тернівського міськвиконкому.

Захід був проведений в рамках напрямку проекту «З правом на майбутнє» - «Зберігай та примножуй». Його ініціатором виступив громадський активіст Павло Грендач.

«Враховуючи, що дорослих людей виховувати і перевчати дуже складно, методом роботи з населенням було обрано вплив на них через виховання і навчання екологічно доцільної поведінки підростаючого покоління через систему шкільної освіти – починаючи з 2-3 класів шкіл, які функціонують на території міста», - зазначається в повідомленні.

В ігровій формі дітлахи навчалися сортувати «хороше» сміття, а також усвідомили, що краще відмовитися від поганого. Багато спілкувались, висловлювали своє відношення до проблем екології.

Також діти дивились фотопідбірку про наслідки недбалого ставлення до природи - екологічні катастрофи та яскравий мультик про роздільний збір та переробку відходів.

А 47 дівчаток і хлопчиків зі звичайних учнів навчальних класів перетворилися на «Агентів позитивних змін», і в підтвердження цього кожний з них отримав значок з логотипом заходу.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов