Умовно-засуджених павлоградців закликали до роботи

На початку жовтня на базі Павлоградського центру зайнятості відбувся семінар для умовно засуджених осіб. Його мета - сприяння в адаптації відповідної категорії громадян у професійній та трудовій діяльності.

Про це повідомляє прес-служба Павлоградської райдержадміністрації.

У заході прийняли участь фахівці ПМРЦЗ, начальник Павлоградського МР відділу з питань пробації — Станіслав Власов та психолог відділу з питатань пробації – Тетяна Лизогуб.

Присутнім надали інформацію щодо послуг служби зайнятості, актуальні вакансії, участі у громадських роботах. Наголосили на перевагах легальної праці. Також ознайомили з професіями, які користуються попитом, можливостями професійного навчання та підвищення кваліфікації.

Усіх бажаючих запро сили на семінари з техніки пошуку роботи, які проводяться на базі Павлоградського ЦЗ.

«Головне — це бажання людини працевлаштуватись та змінити своє життя, а державні служби сприяють в соціальній адаптації та надають кваліфіковану допомогу», - наголосив Станіслав Власов.

Наприкінці заходу присутні отримали буклети з корисною інформацією щодо пошуку роботи та контакти служби зайнятості.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов