У 4-й міськлікарні Павлограда планують запустити електронну систему охорони здоров'я

МОЗ України запустив електронну систему «eHealth». Вона дасть пацієнтам можливість вибирати лікаря і записуватися на прийом у зручний час через Інтернет. Нова система є базою для впровадження всіх подальших реформ в системі охорони здоров'я. В 4-й міськлікарні Павлограда вже зацікавилися нововведенням. Про це розповіла головний лікар медзакладу Марина Костюкова, повідомляє радіо "Самара".

«Точної дати, коли буде впрова джена така система в Павлограді, сказати не можу, але це буде наступного року. Це пілотний проект МОЗ України. Спочатку він буде впроваджений в медустановах первинної ланки. А в 4-ій міськлікарні систему «eHealth» плануємо впровадити в 2018 році. Але станеться це після того, як збудуємо приймально-діагностичне відділення. Його будівництво плануємо розпочати в кінці жовтня», - розповіла Марина Костюкова.

Також на базі 4-ї міськлікарні, в рамках системи «eHealth», планують створити call-центр, який буде працювати цілодобово.

Поки що система «eHealth» в Україні працює в тестовому режимі. Але з 1 квітня 2018 року стане обов'язковою до використання лікарями та пацієнтами. Основне завдання системи - об'єднати всі документи та операції охорони здоров'я: інформацію про лікарів, медкартки пацієнтів і їх рецептурні призначення. А медпрацівники звільняться від паперової тяганини, пацієнтам не доведеться розбирати почерк лікарів і переказувати історію свого життя, починаючи з дитячих щеплень.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов