У Першотравенську ветерани безкоштовно їздять на таксі

У Першотравенську ветеранам війни з міського бюджету виділяють кошти на пільговий проїзд у міських таксі. Ця програма діє у місті лише перший рік.

Про це повідомляє відділ з питань внутрішньої політики та інформації Першотравенської міської ради.

У 2017 році вперше з міського бюджету виплачено кошти на пільговий проїзд у таксі ветеранам війни. Ці пільги поширюються лише на проїзд у міських таксі.

Таку допомогу вже отримали 320 мешканців міста. Ветеранам виділяли по 200 та 500 гривень, в залежності від пільгових категорій.

Загалом на цю програму з міського бюджету було спрямовано 70 тисяч гривень.

Окрім того, ветеранам війни та праці надається й інша допомога з боку місцевої влади. Так, цього року 7 ветеранів отримали матеріальну допомогу на ремонт своїх помешкань, на що з міського бюджету спрямовано понад 17 тис грн.

25 ветеранів було направлено на оздоровлення та відпочинок у санаторій «Сонячний», на що використано понад 87 тис грн. Наразі за кошти міського бюджету придбано ще 8 путівок для оздоровлення ветеранів освітньої галузі.

З початку року 153 ветерани війни забезпечені безкоштовними лікарськими засобами на суму понад 52 тис грн. Ще 65 тис грн з міського бюджету спрямовано на забезпечення безкоштовним зубопротезуванням 36 ветеранів війни та праці.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов