Павлоград відвідали експерти з Нідерландів

В рамках проекту «Державне будівництво та підзвітність у східній Україні» 30 вересня Павлоград відвідали експерти Нідерландської організації VNG International/PAX.

Про це повідомляє прес-служба міськвиконкому.

На нараді з іноземними експертами були присутні: заступник міського голови Олександр Радіонов, начальник відділу з питань залучення інвестицій, реалізації проектів та регуляторної політики Ольга Рашитова, представники 6 громадських організацій, які виступили партнерами проекту та учасники проведених заходів з числа внутрішньо-переміщених осіб.

На засіданні експерти поспілкуватись з кінцевими бенефіціарами та почули враження від майстер-класів, тренінгів, семінарів, індивідуальних консультацій, творчих виставок які проводились як в бібліотеці, так і в модульному містечку.

Нагадаємо, що завдяки реалізації проекту в приміщенні бібліотеки сімейного читання №2 створено сучасний простір, який став центром і об’єднуючою ланкою для громадських організацій в роботі з переселенцями і іншими членами громади міста. Закуплена техніка, меблі, обладнання, розроблено та виготовлено роздаткових матеріалів — 3600 шт. Вже завершується розробка веб-сайту .

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов