У Павлограді під опікою перебуває 230 дітей

Щороку в місті всиновлюють близько 15 дітей дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. На сьогодні у Павлограді їх 230 дітей.

Про це повідомляє прес-служба міськвиконкому.

У Павлограді проживає більше двадцяти тисячн еповнолітніх дітей. Не всі вони мають сім’ю, деякі з них позбавлені батьківского піклування.

Кількість дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, поступово зменшується. А кількість дітей , влаштованихна виховання в сім’ї , постійно зростає.

Щороку в місті усиновлюється близько 15 дітей дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Під опікою, піклуванням перебуває 230 дітей.

Крім того, у Павлограді діють 3 дитячі будники сімейного типу, де виховується 18 дітей та 11 прийомних сімей, у яких виховуються 20 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Громадяни, які бажають усиновити дитину можуть звернутися до центру надання адміністративних послуг надати наступні документи: паспорт, довідку з місця роботи про займану посаду та заробітну плату (або копію), декларації про доходи, копію свідоцтва про шлюб, ме­дичний висновок про стан здоров’я, довідку про відсутність судимостей, документи на житло

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов