З якою метою мешканці Дніпропетровщини використовують інтернет

За підсумками опитування 59,4 % населення області за останні 12 місяців користувались послугами Інтернету (по Україні – 53%).

Про це повідомляє Головне управління статистики у Дніпропевській області.

Дві третини користувачів (65,8%) відвідували сторінки Інтернету не менше, ніж раз на день, 28,8% – не менше, ніж раз на тиждень, але не кожен день, решта (5,4%) – менше, ніж раз на тиждень.

Більшість відвідувачів мережі (89,1%) користувались послугами Інтернету вдома, 26,8% – у будь-якому місці через мобільний телефон, 13,4% – на роботі. З них 63,3% використовували можливості Інтернету для скачування фільмів, зображень, музики, перегляду фільмів чи відео тощо, 54,9% – гри у відео- чи комп’ютерні ігри або їх скачування, 46,7% – з метою спілкування (хобі), 42,2% – для телефонних переговорів через Інтернет/Volp ( Skype , iTalk , через web -камеру).

Для третини користувачів (33,9%) Інтернет був потрібний для навчання та освіти, 30,5% – пошуку інформації, пов’язаної з питаннями здоров’я, як для себе, так і для інших, майже чверті (24%) – банківського обслуговування, 21,5% – відправлення (отримання) електронної пошти та 20,2% – читання (скачування) газет, журналів в режимі онлайн.

Більше половини домогосподарств області (59,6%) мають доступ до послуг Інтернету вдома (по Україні – 54%).

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов