Тисячі павлоградців страждають від гіпертонічної хвороби

Артеріальна гіпертонія є одним з найпоширеніших захворювань серцево-судинної системи и при відсутності лікування призводить до збільшення ризику виникнення ішемічної хвороби серця, інсультів, ураження нирок, збільшення загальної смертності, повідомляє Лікар-терапевт  АЗПСМ № 8 Лілія Анатоліївна Буряк.

 На сьогоднішній день під наглядом лікарів АЗПСМ № 8 перебуває 5880 пацієнтів із захворюваннями серцево-судинної системи, з яких 4505 випадків припадає саме на гіпертонічну хворобу.

 Вона належить до захворювань, які скорочують тривалість життя, включаючи ішемічну хворобу серця, мозкові інсульти та інфаркти.

 За 1 півріччя 2017 року по АЗПСМ № 8 було зареєстровано 21 випадок інфаркту міокарду (10 випадків за 2016 рік) та 34 випадки інсультів (39 випадків за 2016 рік).

 В нашому місті діє соціальна програма «Доступні ліки», яка полягає у відшкодуванні вартості лікарських засобів особам, які перебувають на амбулаторному лікуванні. Станом на 1 півріччя 2017 року вже було виписано 486 рецептів (1555 чол.).

 Кожний бажаючий мешканець міста має право звернутися до свого сімейного лікаря своєї амбулаторії  за  консультацією з метою виявлення підвищених цифр артеріального тиску та попередження ускладнень.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов