У Першотравенську відновлюють асфальтне покриття

З 19 вересня поблизу ДЮСШ «Шахтар» ведуться роботи з відновлення асфальтного покриття, яке було порушено під час реконструкції аварійного безнапірного каналізаційного колектора. Ремонт закінчили 10 серпня і, як планувалось, підрядна організація приступила до відновлювальних робіт після усідання ґрунту.

Про це повідомляє відділ з питань внутрішньої політики та інформації Першотравенської міської ради.

Наразі перед будівлею ДЮСШ та між будинками 52 і 61 по вулиці Молодіжна повним ходом йдуть роботи: завезено бордюри, пісок, цемент, щебінь. Робітники працюють вправно і швидко. Тож незабаром мешканці навколишніх будинків та спортсмени, які займаються на стадіоні та в спортзалі, ходитимуть по новенькому асфальтовому покриттю.

Слід нагадати, що навесні 2017 року було проведено реконструкцію напірного каналізаційного колектору від КНС-1 до колодязя-гасителя по вулиці Героїв Космосу. В ході реконструкції було прокладено понад кілометр поліетиленової труби діаметром 400 міліметрів.

Протягом червня-серпня проведена реконструкція вкрай зношеного безнапірного каналізаційного колектора від будинку 2 по вулиці Гагаріна до КНС-1 по вулиці Молодіжна. Там прокладено понад 800 метрів нової гофрованої каналізаційної труби «Корсис» діаметром 400 міліметрів.

На виконання цих робіт залучено кошти з обласного бюджету у сумі близько 17 мільйонів гривень.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов