Павлоградський центр зайнятості влаштував ярмарок вакансій

На минулому тижні Павлоградськи й міськрайонний центр зайнятості на прохання фізичної особи-підприємця Кісліциної Світлани Володимирівни провівміні-ярмарок вакансій. На захід було запрошено 28 безробітних осіб, що перебувають на обліку в центрі зайнятості як такі, що шукають роботу та відповідають кваліфікаційним вимогам роботодавця.

Про це повідомляє прес-служба Павлоградської районної державної адміністрації.

Під час зустрічі підприємець Світлана Кісліцина запропонувала безробітним громадянам постійну роботу – продавця продовольчих товарів в магазині «Продукти» по вулиці Західно-Донбаська у місті Павлоград.

Працедавець детально ознайомила шукачів роботи з вимогами до претендентів на вільні робочі місця, графіком роботи, умовами оплати праці, основними обов`язками, розповіла про місце роботи, а також дала відповіді на запитання учасників заходу щодо додаткових гарантій зайнятості та умов праці.

За результатами проведеного заходу 3 осіб, які виявили зацікавленість в працевлаштуванні, було запрошено для проходження стажування безпосередньо на робочому місці.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов