Павлоградців запрошують на Благодійний фестиваль для дітей

18 вересня Благодійний фонд «Мама+я» проводить 11-ий Благодійний фестиваль для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу міст та районів Дніпропетровської області.

«Головна мета заходу - дати віру і надію дітям, які залишилися без батьків, в те, що світ не відвернувся від них, що вони улюблені і можуть досягати своїх цілей», - зазначають організатори фестивалю.

Взяти участь у фестивалі запропоновано всім прийомним сім’ям та дитячим будинкам сімейного типу Дніпропетровської області.

У святі приймуть участь прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу міста Павлоград. А юні таланти— Гальченко Анастасія і Курмельова Крістіна з прийомної родини Вєрченко Валентини Миколаївни та Бутенко Владислава Миколайовича візьмуть участь у гала — концерті з танцювальним номером «Східні танці».

Благодійний фестивальпроходитиме на території креатив — клубу «Бартоломео», за адресою: вул. Набережна Перемоги, 9-Б, м. Дніпро з 9.00 до 18.00.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов