48 павлоградців захворіли на туберкульоз

З початку року в Павлограді на туберкульоз захворіли 48 мешканців міста, серед них - 9 працівників шахт. На жаль, серед захворівших є дитина та підліток.

Про це повідомляє міський фтизіатр Олена Юріївна Гриб.

Відсоток працюючих осіб, що захворіли на туберкульоз склав 35% (17 пацієнтів). Крім того, мало місце захворювання на туберкульоз двох студентів та двох жінок в декретній відпустці, що особливо небезпечно, враховуючи їх контакт з дітьми.

Як і в минулі роки залишається високою захворюваність на туберкульоз осіб, що живуть з ВІЛ - за перше півріччя 2017 року захворіло 9 чоловік.

В Павлограді протитуберкульозну допомогу населенню здійснює Комунальний заклад «Павлоградський протитуберкульозний диспансер» Дніпропетровської обласної ради». КЗ «ППД»ДОР». У ньому також лікуються мешканці. Тернівки, Першотравенська, Павлоградського, Юріївського, Петропавлівського та Межівського районів.

На базі закладу розгорнуто 130 ліжок для лікування хворих на чутливий та резистентний туберкульоз. В диспансерному відділенні надається консультативна допомога та проводиться амбулаторний етап лікування. У закладі функціонує рентгенологічний кабінет та бактеріологічна лабораторія з діагностики туберкульозу, де проводяться усі необхідні заходи щодо діагностики туберкульозу.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов