В Павлограді понад 2,5 тис чоловік оформили ID-паспорти

Термін, на який видається пластиковий паспорт - 10 років. Затримок з видачею немає. Про це повідомила начальник відділу по роботі з єдиним державним демографічним реєстром ГУ ДМС в Дніпропетровській області Олена Лимар, повідомляє радіо "Самара".

З 1 листопада 2016 року в Україні розпочалася активна видача ID-паспортів. На сьогодні їх отримують неповнолітні з 14 років, а також ті, хто змінив прізвище, втратив документ або ж паспорт став непридатним для подальшого використання. Всього з початку року в Дніпропетровській області було оформлено понад 51 тис ID-паспортів.

За словами начальника Павлоградського відділу ДМС України в Дніпропетровській області Лариси Надаховської, в Павлограді 2,5 тис чоловік вже оформили паспорт нового зразка (ID-паспорт). За заміну паспорта у формі книжечки на ID необхідно сплатити 279 грн, а за відновлення 366 грн, без урахування адміністративного збору, який складає близько 34 грн.

Для отримання ID-карти необхідно надати свідоцтво про народження і обов'язково особиста присутність. Фотографії приносити не потрібно, їх роблять на місці у відділі міграційної служби.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов