5632.com.ua

На Павлоградщині відновили майже столітню криницю

Милого тижня в селі Межиріч Павлоградського района відбулося урочисте відкриття відновленої криниці "Журавель", яку побудували ще у 1928 році.

В селі Межиріч Павлоградського району відновлено майже столітню криницю (збудовану в 1928 році) «Журавель», яку 31 серпня було урочисто та відкрито та освячено. 

Навколишня територія ще не зовсім впорядкована, але роботи продовжуються. Після їх закінчення це місце має стати дуже привабливим для зустрічей і спілкування сельчан. Вода в криниці якісна та смачна, запевняють місцеві мешканці.

Криницю відновили в рамках реалізації програми народного депутата України Артура Мартовицького «Джерела Павлоградщини»  та проектів – переможців Конкурсу міні – грантів Компанії ДТЕК «Громада своїми руками», за допомогою місцевих мешканців.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать