Мешканця Юр`ївського району покарали за вкушений палець

На Юр`ївщині чоловік отримав 100 годин громадських робіт за те, що спочатку вдарив, а потім вкусив за палець свого безпосереднього керівника. Селянин свою провину визнав, а 2 серпня, під час судового розгляду справи, сторони уклали угоду про примирення.

Інцидент, внаслідок якого обвинувачений опинився на лаві підсудних, стався вранці 24 червня 2017 року в приміщенні складу одного з приватних сільгосппідприємств, розташованих на землях Юр ` ївського району. Склад знаходиться на току в селі Чорноглазівка. За інформацією суду, потерпілий зробив зауваження обвинуваченому, вимагаючи від нього розпочати роботу. Це стало приводом для сварки.

Суд встановив, що в ході конфлікту обвинувачений штовхнув свого безпосереднього керівника, і той упав долі. Але це не зупинило підсудного – він схопив дерев ` яний держак від мітли і вдарив ним свого опонента по потилиці. Після чого приклався кулаком до його носа. Далі обидва чоловіки схопили один одного за барки, і саме в цей момент обвинувачений вкусив потерпілого за середній палець лівої руки, йдеться у матеріалах суду. Внаслідок дій обвинуваченого у його опонента виникли числені гематоми, синець на носі і рана на пальці. Потерпілий звернувся до правоохоронців.

Вже піч час судового засідання 4 серпня 2017 року потерпілий і обвинувачений уклали угоду про примирення, згідно з якою підсудний визнавав свою провину в інкримінованому злочині – умисному легкому тілесному ушкодженні. Чоловік також погодився на узгоджене покарання. Того ж дня, 4 серпня, Юр ` ївський районний суд затвердив вказану угоду, визнав підсудного винним за ч. 1 ст. 125 КК України і присудив йому 100 годин громадських робіт. Втім, вирок набере сили лише за 30 днів від моменту оголошення та у разі, якщо сторони його не оскаржать в апеляційній інстанції.

Олекса Сурай

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов