Коли завершиться реконструкція дороги по вулиці Успенській

Департамент житлово-комунального господарства та будівництва ДніпрОДА знову заключив договір із підрядником, який виконуватиме реконструкцію дороги по вулиці Успенській (Дзержинського) в Павлограді.

Про це стало відомо з системи електронних закупівель «ProZorro».

Оголошення про пошук підрядника з 'явилося на сайті ще на початку червня. Переможця оголосили минулого тижня. Ним знову стало павлоградське ТОВ «Спецдорремонтбуд», яке виконувало реконструкцію цієї дороги протягом останніх півроку.

Сума, яку Департамент житлово-комунального господарства та будівництва ДніпрОДА заплатить підряднику за роботи, становить майже 14 мільйонів гривень.

Згідно договору, підрядник повинен буде завершити реконструкцію до 1 грудня цього року.

Дорогу по вулиці Успенській почали ремонтувати ще в листопаді минулого року. У зв’язку із поганими погодними умовами роботи припинилися, а відновилися навесні.

Вже тоді договір із ТОВ «Спецдорремонтбуд» був підписаний. Навіщо укладати новий – невідомо.

Згідно даних Офіційного порталу публічних фінансів України 11 листопада 2016 року Департамент житлово-комунального господарства та будівництва ДніпрОДА вніс аванс вищевказаному підряднику у сумі 2,67 мільйона гривень. Але подальші платежі з якихось причин не проводились.

Тепер комунальники заключили новий договір. Хоча, як повідомляли раніше працівники «Спецдорремонтбуд», ремонт вулиці майже завершився.

Окрім того, відповідно до ухвали Жовтневого районного суду Дніпра, підрядник, який виконував реконструкцію дороги по вулиці Успенській, підозрювався у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.15 (замах на злочин), ч.5 ст.191 КК України (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

Під час досудового розслідування встановлено, що у 2016 році Департаментом житлово-комунального господарства та будівництва ДніпроОДА було здійснено державну закупівлю у ТОВ «СПЕЦДОРРЕМБУД» робіт по об’єкту «Реконструкція вул. Дзержинського в м. Павлоград.

На проведення зазначеної закупівлі з обласного бюджету було виділено понад 8 000 000 гривень.

В ході проведення оперативно-розшукових заходів у досудовому розслідувані встановлено, що ТОВ «СПЕЦДОРРЕМБУД» передало виконання цього замовлення на підставі договору субпідряду ПП «ДСК Стандарт».

Так, фактичним виконавцем робіт по об’єкту «Реконструкція вул. Дзержинського в м. Павлоград», було п риватне підприємство «ДСК Стандарт» .

Окрім того, в ухвалі йдеться про те, що 03.02.2017 департамент житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської ОДА перерахував на рахунок ТОВ «СПЕЦДОРРЕМБУД», суму 3 818 970, 61 гривень в якості авансу на матеріали по о’бєкту «Реконструкція вул. Дзержинського в м. Павлоград».

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов