На Петропавлівщині чоловіків спіймали на крадіжці вугілля

У Західному Донбасі суд покарав двох чоловіків, яких визнав винними у спробі крадіжки вугілля приватної компанії. Інцидент, внаслідок якого приятелі опинилися на лаві підсудних, стався восени минулого року в Петропавлівському районі.

Згідно з матеріалами районного суду, один з обвинувачених є працівником місцевої шахти, має дружину й дитину, інший – ніде не працюючий і раніше судимий за крадіжку молодик. Як встановив суд, 10 листопада 2016 року приблизно о 20.00 приятелі навідалися до залізничної станції Миколаївка-Донецька, залізли у вагон з вугіллям, що стояв на 5-й колії станції, і почали руками накладати чорне золото у мішки. Так вони скомпонували 19 мішків загальною вагою 1060 кг і вартістю понад 800 грн., спустили їх донизу і вже хотіли переносити, однак потрапили на очі охоронців.

В матеріалах суду йдеться про те, що під час досудового слідства 21 квітня 2017 року підозрювані і представник потерпілого уклали окремі угоди про примирення. Згідно з цими документами, підозрювані визнавали свою провину в інкримінованому злочині і погодили міру покарання. Вже у ході судового розгляду обвинувачені визнали свою провину і просили суд затвердити вказані угоди.

У підсумку, на засіданні 6 липня Петропавлівський районний суд затвердив угоди про примирення між підозрюваними і представником потерпілого та визнав чоловіків винними у скоєнні злочину, передбаченого ст.15, ч.2 ст. 185 КК України («Замах на крадіжку, скоєний за попередньою змовою осіб). Суд призначив кожному з них один рік позбавлення волі умовно.

Олекса Сурай

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Оставьте конструктивный, обоснованный и информативный текст, касающийся качества работы компании, на примере личного опыта.

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать