У Павлоградському суді розглядають справу директора КП «Управління ринками»

Сьогодні, 14 липня, Павлоградський міськрайонний суд почав слухати справу за обвинуваченням директора КП «Управління ринками» Георгія Масленнікова у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.369-2 КК України ( прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди).

Відповідно обвинувальному акту, який оголосив прокурор по справі, Георгій Масленніков обвинувачується у тому, що 23.04.2017 року, будучи директором КП «Управління ринками» Павлоградської міської ради, знаходився у приміщенні свого службового кабінету, де вимагав у потерпілого отримання для себе неправомірної вигоди у розмірі 80 тисяч гривень за вплив на прийняття рішення службовими особами Павлоградської міської ради щодо отримання дозвільних документів на розміщення тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності та виділення земельної ділянки для будівництва на ній даної споруди.

У зв’язку з цим потерпілий був змушений запропонувати Георгію Масленнікову неправомірну вигоду у розмірі 80 тисяч гривень для подолання вищевказаних перешкод.

24.04.2017 року Георгій Масленніков прийняв неправомірну вигоду у сумі 10 тисяч гривень, а також заповнив бланк заяви про можливість розташування тимчасової споруди для зайняття підприємницькою діяльністю.

15.05.2017 року директор КП «Управління ринками» отримав неправомірну вигоду від потерпілого у розмірі 69 тисяч гривень за вплив на прийняття рішення службовими особами Павлоградської міської ради.

Таким чином, Георгій Масленніков обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3.ст.369-2 КК України, а саме одержання неправомірної вигоди для себе та потерпілого за вплив на прийняття рішення службовими особами Павлоградської міської ради щодо отримання дозвільних документів на розміщення тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності та виділення земельної ділянки для будівництва на ній даної споруди.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з конфіскацією майна.

Сам обвинувачений своєї вини в інкримінованих йому діяннях не визнає.

Наступне слухання по справі відбудеться 23 серпня.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов