Студентів Павлограда об'єднала українська пісня

26 квітня у Павлоградському коледжі ДВНЗ "НГУ" відбувся фестиваль української патріотичної пісні.


Святковий концерт розпочався гімном України о першій годині дня, одразу після занять. І майже дві години поспіль з актового залу коледжу лунали пісні на українській мові. За цей час можна було почути народні, сучасні, і, навіть, козацькі пісні.


Виступаючі були одягнуті у вишиванки. Юні співаки виходили на сцену з українським прапором, а на грудях у них були причеплені жовто-блакитні стрічки. Глядачі в залі охоче їм підспівували.

Студентам і викладачам коледжу цей фестиваль подарував позитивні емоції і гарний настрій.


"Концерт мені дуже сподобався, - ділиться своїми враженнями член стипендіальної комісії коледжу Катерина Силка. - Було б добре, якщо б це стало традицією у нашому коледжі. Такі заходи об'єднують як студентський колектив, так і колектив викладачів".

"Ми готувалися довго і наполегливо. Залишалися після пар разом зі своїм класним керівником Світланою Григорівною і репетирували. Так до тих пір, поки не заспівали на відмінно, - розповідає про підготовку до співочого свята студентка Олександра. - Загалом наш виступ і виступи інших студентів мені сподобалися".

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Объявления
Разместить объявление в этом блоке Добавить