Міський голова розповів про недоліки системи «Prozorro»

За минулий рік завдяки системі електронних закупівель «Prozorro» Павлоград зекономив 6 мільйонів гривень. Але, як виявилось, програма має свої недоліки.

Про них розповів Анатолій Вершина під час прес-конференції.

З метою розширення реальної конкуренції  при здійсненні закупівель з 1 квітня 2016 року у Павлограді було запроваджено практику електронних закупівель в системі «Prozorro».

Протягом 2016 року виконавчими органами міської ради  та комунальними підприємствами міста оголошено 562 закупівлі на очікувану вартість  41 мільйон гривень. Із них завершено 453 закупівлі та укладено договорів на  35 мільйонів гривень. Сума економії склала  близько 6 мільйонів гривень.

«Це дійсно добре, але ми відчули, що дана програма має і негативні моменти. Переможці – виконавці робіт та послуг не завжди є добропорядними   й відповідальними. Це призводить до несвоєчасного,  неякісного виконання робіт та надання послуг», - говорить міський голова.

Крім цього, він  розповів і про інші проблеми, що виникають у даній системі при проведенні конкурсу.

  • Зокрема, відміна закупівель в зв’язку з відсутністю пропозицій. Через це необхідно оголошувати закупівлю повторно і втрачається час.
  • Поріг закупівель, згідно із рішенням сесії Павлоградської міськради, в розмірі 20 тисяч гривень є занадто низьким, особливо для закупівлі робіт.
  • Інколи перемагає учасник за ціновим критерієм. За рахунок цього необґрунтовано замінює матеріали та технології на інші, більш дешеві і менш якісні.

«Але, незважаючи на це, дана практика продовжена і в 2017 році. Всі керівники бюджетних установ та підприємств забов’язані  виконувати вимоги діючого законодавства», - наголошує Анатолій Вершина.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов