Світло прийшло в усі куточки Павлограда

В Павлограді освітили віддалені райони, приватний сектор, криміногенні місця. Також використали для освітлення економічні енергозберігаючі лампи на основних магістралях Павлограда і вулицях.

Про це відзвітував Павлоградський міський голова в ході прес-конференції, поідомляє радіо «Самара».

Починаючи з грудня 2015 року в місті ведуться роботи з реконструкції та будівництва мереж зовнішнього освітлення із застосуванням енергозберігаючих технологій. У 2016 році на ці роботи було направлено понад 3 млн грн.

Виконано реконструкцію та будівництво на 9 вулицях та на 7 прибудинкових територіях житлових будинків, на сел. Шахтобудівників. Наразі завершуються роботи з реконструкції пров. Залізничний.

Також за словами мера, на 26 вулицях приватного сектору, на прибудинкових територіях 11 житлових будинків, 3 шкіл, в парках виконані роботи щодо відновлення зовнішнього освітлення (монтаж 566 світильників та понад 15,5 тис метрів проводу).

На вул. Дніпровська, яка є частиною автодороги загальнодержавного значення М-04 Київ-Луганськ-Ізварино, проведено роботи з заміни 54 світильників на сучасні світлодіодні, замінено 648 натрієвих ламп, які вийшли з ладу та встановлено 111 відсутніх натрієвих світильників.

В цілому по місту проведена ревізія та заміна ламп розжарювання на економні в 3,5 тис світильниках.

Придбані та встановлені на вул. Дніпровській 6 сучасних світлофорних контролера, 8 світлодіодних пішохідних світлофорів та 4 антивандальні кнопки.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов