У Павлограді планують побудувати полігон для переробки сміття

Метою будівництво такого полігону є сортування та утилізація сміття, а також переробка твердих побутових відходів з можливістю отримання теплової  енергії.

Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив павлоградський міський голова Анатолій Вершина .

«У 2016 році ми звернулись до райдержадміністрації з пропозицією щодо виділення земельної ділянки для будівництва полігону. Райдержадміністрація розпочала розробляти план території для полігону, але в результаті виявилось, що частина даної території знаходиться в приватній власності»,- доповідає А. Вершина.

У зв’язку з цим, у лютому 2017 року РДА уклала новий договір з Інститутом  містобудування Київа на розроблення іншого варіанту детального плану території.

«На сьогоднішній день ведеться робота по будівництву полігону. Є декілька пропозицій від інвесторів», - говорить павлоградський голова.

Також А. Вершина додав, що у Павлограді недостатньо  твердих побутових відходів для того, щоб збудувати в нашому регіоні такий перероблювальний завод.

Проблема у тому, що для будівництва такого заводу необхідно близько 240 тисяч тонн твердих побутових відходів. В той час, як у Павлограді їх до 40 тисяч тонн у рік. 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов