У Павлограді пройде Тижневик здоров’я

З 24 по 28 квітня у Павлоградській лікарні №4  буде проведений Тижневик здоров’я для всіх мешканців міста.

Про це повідомляє відділ охорони здоров’я.

В діагностично-консультативному  центрі будуть облаштовані пункти, в яких бажаючі зможуть виміряти артеріальний тиск, перевірити внутрішньо очний тиск, вагу та зріст. До того ж у лікарні буде облаштований пункт, де перевірятимуть рівень глюкози в крові та сечі, а також дослідження аналізів для виявлення раннього захворювання нирок, при необхідності з консультацією уролога,

Бажаючі зможуть перевіритись у дерматолога на предмет виявлення меланоми шкіри.  Жінкам буде проводитися маммографічне дослідження молочних залоз.

Тижневик здоров’я пройде з 24 по 28 квітня з 8.00 до 14.00.

А з 26 по 30 квітня павлоградці зможуть пройти ультразвукове дослідження щитоподібної залози, а жінки, до того ж, й молочної.

Для уникнення черги попередній запис на ультразвукове дослідження здійснюється за телефоном: 050 929 72 29

«Всі обстеження  проводяться безкоштовно за рахунок коштів місцевого бюджету і без направлення лікаря», - зазначає відділ охорони здоров’я.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов