Павлоградцям складно отримати довідку про склад сім’ї

Павлоградці створили нову електронну петицію. На цей раз мешканці міста просять спростити процедуру видачі довідки про склад сім'ї.

Петиція з’явилася 30 березня на сайті Єдиної системи місцевих петицій, її автором є Наталія Чаба.

«На даний момент для отримання довідки про склад сім'ї необхідно везти з собою купу різних документів, - скаржиться павлоградка. - Особливо дратує вибірковість працівників паспортного столу. Адже комусь вони можуть видати довідку лише за наявності паспорта, другим – за його ксерокопією, третім - тільки за наявності оригіналів усіх документів, а у деяких взагалі вимагають присутність усіх зареєстрованих в даному приміщені».

Наталія Чаба звертає увагу на те, що сьогодні багато хто виїжджає за кордон на заробітки, служити в АТО, а також їздить у відрядження. І це унеможливлює мати при собі паспорти даних осіб.

Тому, автор петиції просить спростити процедуру видачі довідки про склад сім'ї, а саме, лише за паспортом особи, якій ця довідка потрібна.

Станом на учора, 3 квітня, петицію підписали 119 осіб з 500 необхідних. До кінця збору підписів залишилось 85 днів.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов