Павлоградських таксистів закликали "вийти з тіні"

На оперативній нараді, що пройшла в Павлоградському міськвиконкомі було розглянуто питання щодо легалізації перевезення пасажирів в режимі таксі.

Про це повідомляє радіо "Самара".

На нараді міським головою було зазначено, що за підрахунками павлоградськими службами таксі за місяць здійснюється обертання коштів в розмірі приблизно 9 млн грн.

З цієї суми в місцевий бюджет надходять незначні грошові кошти, оскільки таксопарки поза законними вимогами ліцензування та працевлаштування. У зв’язку з чим органи місцевого самоврядування Павлограда звертають увагу щодо необхідності впорядкування вказаної діяльності у відповідності нормам чинного законодавства.

Представником одного із таксі Павлограда було зазначено, що в місті функціонує близько 30 диспетчерських служб, з них приблизно 6 дотримуються вимог законодавства. Однак при намаганні легалізації діяльності водія з власним автомобілем, останній розуміючи необхідність сплати відрахувань до бюджету та інших необхідних видатків переходить на співпрацю до тіньових диспетчерських служб.

По закінченню наради було прийнято рішення створити робочу групу із залученням працівників виконкому, представників поліції, державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті з метою проведення перевірок.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов