У Павлограді виділили 2,5 мільйона гривень на декоративні насадження

В 2017 році на послуги із садіння та догляду за декоративними насадженнями із міського бюджету Павлограду виділили більше 2,5 мільйонів гривень. Це у два рази більше, ніж у минулому році.

Про це повідомляє начальник Управління комунальним господарством і будівництвом Микола Куш.

У 2016 році у Павлограді за кошти міського бюджету були видалено 648 дерев та обрізано - 1464.

У 2017 році (за січень-лютий) видалено 43 одиниці дерев, обрізано – 210.

На послуги із садіння та догляду за декоративними насадженнями у 2016 році було передбачено кошти у розмірі 1 274 000 гривень, з яких використано 1 273 984 гривні.

Вказані послуги передбачають, окрім видалення та обрізки, інші види робіт: покіс бур’янів, підготовка ґрунту під квітники та газони, вирощування розсади, посадка розсади та квітів, полив, прополка, улаштування квітників з усіма видами супутніх  робіт, згрібання та вивезення опалого листя, посів трав та інше.

На спилювання сухих дерев було виділено 619 000 гривень, з яких використано 618 302.

На 2017 рік з міського бюджету передбачено на послуги з садіння та догляду за декоративними насадженнями - 2 562 400 гривень, а на спилювання сухих дерев – 493 470 гривень.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов