Тернівське відділення поліції відвідала рекордна кількість дітей

Вже доброю традицією стали відвідини Тернівського відділення поліції учнями міських шкіл. От й 10 березня не стало виключенням. До відділення завітали 65 учнів 9 – 10 класів ЗОШ № 4.

Про це повідомляють в Тернівському ВП.

Такої великої кількості відвідувачів на пам’яті найдосвідченіших працівників відділення ще не було, тому відвідувачів прийшлося поділити на три групи. Начальник та інспектор СРПП № 1 провели екскурсії черговою частиною, кімнатами для затриманих та доставлених осіб, показали кімнату для озброєння.

Потім усіх учнів привели до музею Тернівської поліції та зібравши всі три групи разом почали ознайомлювати школярів з спецзасобами захисту та активної оборони та зброєю що стоїть на озброєнні поліцейських.                                                                

Не оминули й найактуальнішої наразі теми серед підлітків, так званих «груп смерті». Інспектор з ювенальної превенції провів профілактичну бесіду з учнями з цього приводу.                                                                                       

Наприкінці зустрічі учням випала нагода задати цікавлячи їх питання та під наглядом «екскурсоводів» особисто ознайомитись зі спецзасобами та учбовою зброєю.

шщозх
грощг
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов