У Павлограді відкрилась ретро-виставка, присвячена життю і творчості Т. Г. Шевченка

Сьогодні  у Павлограді відбулось відкриття і презентація виставки «Шевченко на шляху до вічної слави генія», присвяченої Дню народженню Шевченка.

Презентація виставки відбулась у Центральній дитячій бібліотеці міста.

«До уваги наших маленьких читачів ми підібрали ряд книг, які знайомлять із творчістю Т.Г. Шевченка. Ці книжки розповідають малечі про непростий життєвий шлях, який пройшов поет. Дана виставка презентує такі книжки, які у доступній формі знайомлять дітей з життям і творчістю Кобзаря», - розповідає заступник директора бібліотеки по роботі з дітьми Лариса Бабічева.

Вона повідомила, що у виставці представлено багато книжок поета, в яких містяться вірші для дітей. В цих книжках рядки творів супроводжуються яскравими ілюстраціями. Адже відомо, що у дітей гарно працює образна уява.

Всі бажаючі можуть відвідати ретро-виставку до кінця березня.

Нагадуємо, що 9-10 березня ми відзначаємо День народження й смерті поета. 47 років - саме стільки було відмірено генію, з них 24 роки Тарас Шевченко провів у кріпацькій неволі, 10 – на засланні, і 13 – залишилось йому на вільну працю.

вкапвр
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов