Павлоградські школярі навчатимуться фінансовій грамотності

Основною метою реформ навчального процесу є зміна традиційної школи на школу, яка готує до життя. Тепер навчальні програми включатимуть більше практичних знань.

Про це розповіла Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич на ток-шоу «Hard Talk».

«Ми сидимо зараз в тій системі освіти, яка не відповідає потребам дітей у 21 столітті. Тому ми пропонуємо нову українську школу. Наше завдання - трансформувати традиційну школу, де дітей напихають знаннями, в школу, яка готує до життя. Адже дитині потрібні не тільки знання, а й тверді вміння ці знання застосовувати для вирішення власних потреб (індивідуальних і професійних)», - повідомляє Лілія Гриневич.

Учні 5-9-х класів будуть вивчати безпеку охорони здоров'я, вчитися громадській активності, охороні навколишнього середовища та отримувати фінансову грамотність.

«Ось наприклад в математиці учні можуть вивчати як правильно рахуються відсотки по кредитах або депозитах, таким чином навчаючись фінансовій грамотності», - розповідає Міністр освіти і науки України.

Сьогодні дитина у старшій школі вивчає 21 предмет одночасно, через що не може осягнути весь навчальний матеріал в повному обсязі. Тому школяр має право обрати напрямок, яким він прагне займатись: чи то природничо-математичний, чи гуманітарний.

Тепер, відповідно до навчального плану, школи обирають предмети для кожної дитини враховуючи її особливості та вибір.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов