Про борги павлоградців можна дізнатись в Інтернеті

Кожен бажаючий тепер з легкістю може дізнатися, чи має великі борги та чи інша людина. Для цього необхідно зайти на сайт Міністерства юстиції у єдиний реєстр боржників і ввести дані громадянина, який вас цікавить. Якщо у нього є які-небудь борги, визнані судом, наприклад, перед банком, або за комунальні послуги, то ви про це відразу ж довідаєтеся.

Нещодавно Міністерство юстиції України запустило реєстр боржників, щодо яких відкрито виконавче провадження. До Реєстру вносяться дані про фізичних та юридичних осіб, які, відповідно до рішень суду, визнані боржниками.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства юстиції України на своєму офіційному сайті.

Метою створення Реєстру є оприлюднення даних про невиконані майнові зобов’язання боржників та запобігання відчуженню ними майна.

Тепер можна дізнатись розмір боргу, заповнивши необхідну форму. Її можна знайти на сайті Міністерства юстиції України  http://erb.nais.gov.ua/#/search-debtors.

У формі необхідно вказати прізвище, ім'я, дату народження і номер ідентифікаційного коду або реєстраційний номер облікової картки платника податків.

Водночас, слід зазначити, що не підлягають внесенню відомості про боржників:

-   які є державними органами, органами місцевого самоврядування;

-   які не мають заборгованості за виконавчим документом про стягнення періодичних платежів більше 3 місяців;

-   за рішенням немайнового характеру.

Якщо людина погасить свій борг, відомості про неї відразу ж виключаються з Єдиного реєстру боржників.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов