Павлоградські стоматологи все частіше стикаються з раком

У Павлограді на диспансерному обліку у лікарів-стоматологів перебуває 41 пацієнт з онкозахворюванням органів щелепно-лицевої ділянки. З них у 2016 році було виявлено 7 нових хворих.

Про це зазначає стоматолог-терапевт, завідуюча лікувального відділення №2 Олена Карпухіна.

За останні роки випадки онкозахворювань у стоматологічній практиці стали нерідкими. При цьому, особливо слід підкреслити високий відсоток (60% по Україні) запущених стадій раку слизової оболонки, порожнини рота і язика в наслідок несвоєчасного звернення пацієнта до лікаря.

У Павлограді за 2016 рік на обліку у лікарів-стоматологів перебуває 41 пацієнт з такими онкозахворюваннями, як рак губи, слинних залоз, щоки, язика, саркома Капоші піднебіння, рак шкіри обличчя, рак ротоглотки і підочної області.

Слід пам’ятати, що рак слизової оболонки порожнини рота можуть спровокувати куріння, травматичні ушкодження, різноманітні інфекційно-токсичні процеси, подразнюючі чинники (алкоголь, кислоти, прянощі, гаряча їжа і т.д.). Санації порожнини рота і догляду за протезами слід надавати велике значення, тому що маленькі пошкодження, садна, потертості можуть призвести до хронічної травми і в наслідку до онкозахворювання.

Олена Карпухіна застерігає про необхідність своєчасно звертатися до лікаря (не рідше 1 разу в 3 місяці), не нехтувати його порадами та рекомендаціями.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
192 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов