Павлоградцям з молодіжним хабом доведеться зачекати

Лідер молодіжної організації «Позитивний Павлоград» Олександра Беленіннік привезла із Сербії, звідки вона нещодавно повернулася, цікаву задумку: відкрити у місті молодіжний хаб - своєрідну платформу, навколо якої б молодіжні рухи й організації створили своєрідну мережу. І з допомогою якої могли б об’єднувати свої зусилля для досягнення тієї, чи їншої мети.

У Сербії такі хаби довели свою ефективність. Чому б і столиці Західного Донбасу не перейняти цей досвід?

І от сьогодні, 7 грудня відбулася зустріч мера Павлограда Анатолія Вершини та представників Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ. На ній почасти обговорювали можливу співпрацю влади міста з «Позитивним Павлоградом» щодо створення хабу.

Учасники зустрічі погодилися, що для хабу потрібна окрема відремонтована  споруда і матеріально-технічне забезпечення. А на все це потрібні чималі кошти.

«Ми готові взяти на себе фінансування витрат на ремонт і оснащення хабу. А також ладні фінансувати івенти (тобто ініціативи - прим. автора) через активи ГО «Позитивний Павлоград».  Від влади нам потрібне  приміщення та покриття витрат за комунальні послуги», - зазначив координатор проекту «Психологічна підтримка та управління конфліктами» Олександр Мороз.

Місцева влада запропонувала декілька варіантів, але представникам GIZ вони не до вподоби. Тому поки що створення хабу лишається цікавою і перспективною, але тільки ідеєю - не більше.

Мер міста заначив: «Потрібно вирішити всі юридичні аспекти у цьому співфінансуванні. Бо,  згідно з законом, фінансувати громадську організацію з міського бюджету ми не можемо».

А от новини щодо створення у Павлограді коворкінг-центру більш оптимістичні: Анатолій Вершина запевнив, що цей проект у Павлограді буде зреалізований за будь-яких обставин, не залежно від того, погодиться GIZ стати його фінансовим донором, чи ні.  

Нагадаємо, ще з літа мер висловлював намір створити у місті коворкінг-центр на території БК ім. Кірова.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
82 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов