Стопудовка - 2016

В серпні в Дніпрi 4-й рік поспіль пройде фестиваль "Стопудівка". За численими проханнями цього року фестиваль пройде не за містом, а в самому його серці - в затишному парково-пляжному куточку на Монастирському острові!

Зоны фестивалю

  • Головна сцена
  • Light Stage
  • Спорт-майданчики
  • Фотосушка
  • Територія розваг
  • Дитячий майданчик
  • Фестиваль фарб Холі
  • Інфоточка / зарядка мобілок
  • Медичний пункт

У 2016-му в рамках "Стопудівки" пройде низка різноманітних екскурсій по Дніпру та області для гостей з інших регіонів. Таким чином, гості, для яких фестиваль стане приводом для приїзду, відкриють для себе новий Дніпро - осередок творчості, центр промисловості та місце, де вирує життя актівної молоді.

Проізд

Монастирський острів - це острів з парковою зоною, що має пішохідний міст. Розташований в самому центрі міста. Дістатись можна багатьма автобусами, а також 1-м трамваєм.

Проживання 

На території фесту традиційно буде діяти безкоштовно наметове містечко з охороною.

Харчування

На територію фестивалю заборонено проносити будь-які напої, окрім води. Їжу також заборонено проносити. Буде функціонувати велика кількість фуд-кортів та барів.

Але! Тим, хто житиме у наметовому містечку, дозволяється проносити їжу та безалкогольні напої до містечка.

Обслуживание
(0 оценок)
Месторасположение
(0 оценок)
Цены
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Обслуживание
0/12
Месторасположение
0/12
Цены
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Объявления
13.11.2018
Разместить объявление в этом блоке Добавить